Czy ten ból podbrzusza powinien mnie niepokoić?
Witam jestem 8 tygodni po porodzie CC drugie z uwagi na brak postępu porodu naturalnego dnia 2.11 dostałam okres był strasznie obfity okres się skończył a mnie boli podbrzusze byłam u ginekologa stwierdził że to normalne macica się prawidłowo oczyściła ale zbadał tylko i wyłącznie przez USG przez brzuch i nic więcej

KOBIETA, 13 LAT 5 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Dzień dobry,
pierwsza miesiączka po porodzie może niekiedy być bardziej bolesna, czy też obfita i zazwyczaj nie stanowi to powodu do niepokoju. W przypadku, gdy lekarz nie zauważył żadnych nieprawidłowości, najprawdopodobniej nie dzieje się nic złego, jednak jeśli ma Pani dalsze wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, polecamy skonsultowanie się z innym specjalistą.
Zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy na temat czasu po porodzie:
https://portal.abczdrowie.pl/powrot-do-formy-po-porodzie
https://portal.abczdrowie.pl/seks-po-porodzie
https://portal.abczdrowie.pl/dolegliwosci-poporodowe