Czy ten lek poprawi jakość życia?

Moja Babcia choruje na raka i dostała przeciwbólowo reltebon. Wszystko pięknie, fajnie bólu nie ma ale Babcia straciła świadomość. Odstawiliśmy reltebon, nie bierze 2 tyg a ona chodzi nieprzytomna, przysypia, traci równowagę. Normalnie przed wzięciem reltebonu oprócz bólu było wszystko w porządku, babcia rozmawiała całymi dniami, teraz praktycznie brak kontaktu. Czy jest jakaś szansa, żeby odzyskać witalność po reltebonie? Jak iść do lekarza to do jakiego z taka przypadłością?

Szanowna Pani,

Po tak długim okresie od odstawienia leku działania niepożądane pod postacią zaburzeń świadomości powinny ustąpić. Należy zatem poszukać innej przyczyny. Trudno doszukiwać się alternatywnej diagnozy nie znając historii medycznej i aktualnie przyjmowanych leków. Proszę pilnie skontaktować się z lekarzem prowadzącym, w celu przeprowadzenia badania, weryfikacji farmakoterapii i przeprowadzenia dalszej diagnostyki neurologicznej.