Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten lek powoduje przyrost masy ciała?

Jestem młodą kobietą (po drastycznym odchudzaniu), która od dwóch lat nie ma okresu. Stwierdzono zespół PCO i uszkodzenie przysadki, lekarz przepisał mi lek f*** m*** i s***. Czy te leki mogą powodować tycie? Bardzo proszę o odpowiedź. Magda
ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

F**** może prowadzić do zwiększonego bądź zmniejszonego łaknienia, a przez to istotnie wpływać na Pani masę ciała. Można to jednak kontrolować poprzez nieprzekraczanie zwykłej dawki kalorii w diecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy