Czy ten lek zmniejszy skoki ciśnienia podczas ataku paniki?

Dzień dobry. Mam 38 lat od jakiegoś czasu cierpię na nerwicę z napadami leku. Na codzień mam niskie ciśnienie krwi 90/60 w czasie ataku paniki 160/100, czy jest lek który nie będzie obniżał i tak już niskiego ciśnienia a jednocześnie będzie chronił mnie przed skokami w czasie napadu? Nie chce brać leków uspokajających które usypiają ponieważ zajmuje sie małymi dziećmi. Proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego leku.

Witam! Leczeniem podstawowym zaburzeń emocjonalnych jest odpowiednio dobrana psychoterapia. Lepiej zapobiegać napadom niż je wyciszać. Oczywiście są leki stosowane w napadach paniki, które nieznacznie lub wcale nie działają na prawidłowe ciśnienie krwi, ale zawsze należy pamiętać o indywidualnej wrażliwości każdego człowieka: u dziesięciu osób nie będzie reakcji, a u jedenastej może spaść ciśnienie. Leki są tylko dodatkiem i należy je dobierać indywidualnie. Powodzenia W. Łuczkowski.