Czy terapia będzie dobrym rozwiązaniem w moim przypadku?

Moje życie przypomina rollerkoster sa dni kiedy wydaje mi się że mogłabym góry przenosić a za chwilę chce mi się wyć. Nawet czując że jestem szczęśliwa nie potrafię się tym cieszyć, czekam ciągle aż stanie się coś, że to skończy się szybciej niż sie zaczęło. Mieszkam w anglii myślałam o tym żeby iść na jakąś terapię ale nie czuje się swobodnie mowiac po angielsku. Pozostaje mi tylko skonczyc to wszystko

Dzień dobry,
Sądzę, że psychoterapia byłaby dobrym rozwiązaniem i widzę rozwiązanie a mianowicie psychoterapię w wersji online (za pośrednictwem skype) po polsku. Usługę tego rodzaju oferuje spora część psychoterapeutów na swoich stronach. Z tym, że wymagane tu są odpowiednie warunki, czyli w miarę szybki internet i co najważniejsze to by pacjent w trakcie sesji miał możliwość przebywania samemu w pomieszczeniu. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko zmieni się na lepsze.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/