Czy to jakiś wirus czy może początek czegoś groźniejszego?

Witam, mam 20 lat. Od 5 dni z moim ciałem dzieje się coś dziwnego. Przez pierwsze dwa dni miałem tylko podwyższoną temperaturę(okolice 37.5), po tym czasie doszedł do tego jeszcze ból brzucha(nasilający się wieczorami). Przez cały ten czas jadłem mało co z powodu braku apetytu. Jedyne środki jakie zażywam to te na obniżenie temperatury (gripex). Czy to jakiś wirus czy może początek czegoś groźniejszego ?

Lek. Michał Lenard

Najprawdopodobniej jest to infekcja wirusowa. W razie przedłużania się objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i zaproponuje leczenie. Pozdrawiam!