Czy to może być ból po tym urazie?

Witam. Od ponad roku miałam bardzo duzo stresu wtedy też kilka razy w miesiącu pojawiały się sporadyczne bóle głowy. Zażywalam tabletkę przeciwbólowa I przychodziło. Jednak ostatnio glowa bolała mnie dość często. Tydzień temu wstając uderzyłam lekko glowa o regał. Nie stracilam przytomności, nie było wymiotow, zawrotow głowy ani nic podobnego. Nawet nie było guza . 2 dni po tym poczułam mrowienie na skórze głowy w tym miejscu. A potem zaczęła boleć mnie głowa aż do dziś. Sa to słabe i umiarkowane bóle. Nie wzbudzają mnie w nocy. Raczej obustronne , uciskajace lub rozpierajacy. W skroniach lub całej głowy. Czytałam o bólach polekowych. Rzadko twraz zazywam ibuprofen. Lekarz rodzinny przepisał nimesil. Pije go wieczorem gdy nie mogę zasnąć. Mam napady paniki i lęki. Jestem 9rzez to ciągle nie spokojna. Wizytę u neurologa mam za tydzień. Proszę o jakąś radę. Czy to może być ból po tym urazie? Czy bóle napięciowe? Polekowe? A może to coś poważnego? Okropnie się boję że ten ból nigdy nie minie. Proszę o pomoc

Witam! Jest Pani osobą żywo reagującą emocjonalnie. Opisane przez Panią problemy najbardziej "pasują" do zaburzeń nerwicowych i sądzę, że w tym kierunku powinna Pani skierować swoje kroki. W zależności od terminów można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego (na NFZ) lub komercyjnie. Po określeniu profilu osobowości, poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego zaproponują odpowiednie postępowanie. To do niczego nie zobowiązuje. Leczenie jest zazwyczaj złożone z psychoterapii i leków doustnych. Może być sama psychoterapia. Warto spróbować. Pozdrawiam W. Łuczkowski.