Czy to może być nawrót mojej choroby?

Witam, mam 23 lata i od wielu lat leczę się na stany lękowe uogólnione od kilku lat biorę Rexetin 40mg . Od roku czuje się świetnie nie miałem żadnych objawów, byłem w stanie wszędzie pojechać nawet poszedłem do pracy bez żadnego problemu, chodziłem na psychoterapię ale kiedy zacząłem prace na 4 brygady i nie miałem czasu ani żadnych objawów choroby zawiesiliśmy z moją panią psycholog spotkania. Od 3 dni źle się czuje, jest mi niedobrze, czuje jak bym się czegoś bał, mam kołatania serca. Boję się że to nawrót choroby i chciałem zapytać czy to może być nawrót ? I jak sobie z tym poradzić, nie chcę znów przechodzić tego co kiedyś, kiedy ciągle czułem lęk i było mi niedobrze, nic nie mogłem jeść ani nigdzie wyjść

Dzień dobry,
Na podstawie krótkiego opisu oraz nie znając Pana nie mogę stwierdzić z całą pewnością, ale tak może to być nawrót zaburzenia. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ponowne skontaktowanie się z psychologiem psychoterapeutą celem skonsultowania tej sytuacji. Na ten moment bardzo ważne jest by szybko zacząć działać. Niestety zaburzenia psychiczne mają tendencje do nawrotów a rok remisji wcale nie jest długim okresem czasu. Jestem ciekawa, czy nadal bierze Pan Rexetin. Jeśli tak to warto w pierwszej kolejności skontaktować się z psychiatrą. Doradzam zachowanie spokoju, gdyż stres może jedynie nasilić objawy. Mam nadzieję, że przykre dolegliwości szybko ustąpią. Pozdrawiam serdecznie