Czy to może być objaw podrażnienia pochwy?

Witam, Jakiś tydzień temu współżyłem z dziewczyną. Dzisiaj powiedziała mi, że boli ją pochwa i zauważyła dziwną nitkę w krwi(pojawiła się pierwszy raz w jej życiu). Podczas stosunku doszło do wytrysku w pochwie, miałem założoną prezerwatywę(nie pękła). Akurat wówczas było 2 dni po okresie. Dodam, że kilka dni później uprawialiśmy petting, podczas którego niestety odczuwała ból. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia? Czy to może objaw podrażnienia pochwy, lub czegoś jeszcze innego?Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej podrażnienia. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.