Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to możliwe, żebym nie czuła przyjemności podczas ocierania o punkt G?

Jestem dość młodą dziewczyną, wiem o tym. Mam cudownego chłopaka i postanowiłam, że jestem gotowa już współżyć. Ale jak się okazało, jest jeden problem. Nie odczuwam przyjemności ze stosunku...
ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani,

kobieca seksualność jest bardziej skomplikowana niż seksualność mężczyzn i zazwyczaj wymaga większego nakładu pracy i energii, aby osiągnąć satysfakcję. 

Przede wszystkim warto poczytać książki dotyczące seksualności, aby zapoznać się z własnym ciałem, różnymi technikami współżycia, pieszczotami. Według niektórych badań większość kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu na drodze samej tylko stymulacji pochwy podczas stosunku. Za to większość kobiet może doznać satysfakcji podczas pieszczot łechtaczki (petting, seks oralny, stymulacja łechtaczki podczas stosunku). Dlatego konieczna jest rozbudowana gra wstępna, łącząca w sobie różne techniki seksualne. Zachęcam Panią do wzbogacenia swojego życia seksualnego.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy