Czy to na pewno rwa kulszowa barku?

24maj poranek, przeszywający ból w pr.części karku, aż do okol.łopatki-trudności w wstaniu(maść diploziaja) Czw. dodatkowy ból barku(plastry rozgrzewające, ketanol w maści) Pt. ból całej ręki odretwienie palca wskaz. Sob. SOR(tramal-znikome działanie rentgen-nic) Ocena chirurga-aktorka z depresją(ponoć przez płacz spow.bólem wywiad dot. mojego życia u Ojca(zimne okł. panadol ex.) Wczoraj lek.rodzinny(mydocalm,biofenac) Ulga 3h gorączka, osłabienie. Diagnoza rwa barku, aby napewno? MMzCiechanowa

Witam abstarahujęc od tego, że i ból może być spowodowany przez stres, no i że
ból można leczyć także hinpterapeutycznie to ta depresja spowodowana płaczem
nie wydaje mi się bardzo prawdopodobna mimo tego, że co prawda ból może wywołać depresję.
Radziłbym odwiedzić psychoterapeutę.
Naturalnie może Pani przyjechać do mnie do Warszawy. wolne terminy mam
jeden w sobotę 17-go ale nastęne dopiero w połowie lipca.
Pozdrawiam miło