Czy to naprawdę było poronienie?

2tygodnie temu dowiedziałam się przez test ciążowy,że jestem w ciąży. Był to szósty tydz.od dnia ostatniej miesiączki,tyd.pózniej zaczęłam krwawić jak podczas miesiączki, trzy razy siedząc na toalecie czułam jak "dużo" ze mnie wyleciało,było to bardzo dużo gęstej krwi zbitej w całość. krwawiłam Jeszcze kilka dni razem z strzępami krwi. Wnioskowałam,że to poronienie. Mdłości ustały ale po tyg.nadal mam ból i wrażliwość piersi, jestem senna i osłabiona. Lekarza mam dopiero za 2tyg. Proszę o pomoc.

Faktycznie z tego co Pani opisuje doszło najprawdopodobniej do poronienia. Ze względu na silne krwawienie mogła się Pani zanemizować, stąd senność i osłabienie. W związku z czym powinna Pani zrobić sobię morfologię krwi i przyśpieszyć wizytę u ginekologa. Pozdrawiam