Czy to normalne, że ciągle myślę, że urodzę martwe dziecko?

Czy to mormalne ze ciogle mam czarne myśli ze urodze martwe dziecko i boję się ze nie poczujesz ruchów dziecka obecnie jestem w 18 tygodniu lekarz mówi ze narazie wszystko jest dobrze a ja strasznie się boję

Witam, pewne rozchwianie emocjonalne w czasie ciąży zdarza się dość często, ale obsesyjne zamartwianie się jest już problemem z którym warto byłoby coś zrobić. Sugeruję konsultacje u psychoterapeuty i ewentualne podjecie krótkoterminowej psychoterapii ukierunkowanej na złagodzenie Pani lęków.Pozdrawiam

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza