Czy to normalne że posiadam czarne kropeczki przy odbycie?

Witam Serdecznie, Mam takie następujące pytanie, z rok temu miałem problem z odbytem dlatego udałem się do proktologa. Czułem dyskomfort podczas siedzenia, świąd, i pojawiała się krew podczas korzystania z toalety. Lekarz zbadał odbyt i przepisał : Posterisan H (czopki) oraz Cyclo4dios, i podsumował że nie posiadam hemoroidów, tylko mogę mieć problem poprzez zaparcia. Ale moje pytanie jest inne czy to normalne że posiadam czarne kropeczki przy odbycie oraz że mój odbyt jest koloru sinego fioletowego ??? Rozni sie od koloru skory. Dołączam zdjęcia, i czy to się leczy, i czy to jest bezpieczne ??? Dziękuję serdecznie za odpowiedź https://zapodaj.net/6cbcaec076ff1.jpg.html

Lek. Katarzyna Szymczak

Lekarz proktolog dokładnie ocenił odbyt i jego okolice, nie ma powodu do niepokoju.