Czy to normalne, że swojemu partnerowi robię dobrze przez włożenie członka do buzi?

Hej, mam pytanie: czy to normalne, że ja swojemu partnerowi przy grze wstępnej robię dobrze przez włożenie członka do buzi, czy raczej to niestosowne? Wiele kobiet to robi, ale sama nie wiem czy to normalne.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

We wspólnym zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych najważniejsze jest to, czy oboje akceptujecie, to co robicie. Jeśli dla Pani seks oralny nie jest problemem, a Pani partner lubi tego rodzaju pieszczoty, to nie macie powodu, by z tego rezygnować.
Seks ma być radością dla obojga, dlatego wszystko, co sprawia Wam przyjemność jest dozwolone. W trakcie pieszczot najlepiej jest skupiać się na dawaniu i czerpaniu przyjemności.

Pozdrawiam