Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co sprawia, że nie odczuwam przyjemnosci z seksu?

Mam 17 lat. Zaczęłam współżyć z moim chłopakiem parę dni temu. Byłam dziewicą, podczas pierwszego razu bardzo bolało i leciała mi krew co znaczyło, że błona została przebita. Kochamy się bardzo często, nawet 2 razy na dzień. Robiłam to już 10 razy. Za 8 razem gdy wchodził we mnie poczułam lekką przyjemność, ale tylko chwilowo i tylko czasem przez chwilę przeszedł mnie dreszcz, ale to było chwilowe. Gdy robimy grę wstępną bardzo się podniecam, a gdy dochodzi do stosunku to ochota na seks mi przechodzi. Nie odczuwam żadnej przyjemności. Jestem "mokra", bo nawet mój chłopak to czuje. Bardzo się stara i robi wszystko aby było mi dobrze, ale niestety nic. Nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych tylko używamy prezerwatyw. Czy ze mną jest coś nie tak?
KOBIETA, 17 LAT ponad rok temu

Jej pierwszy raz

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!
Jesteś młodą kobietą, która dopiero rozpoczyna aktywne życie seksualne. Kobiety z czasem uczą się swojego ciała i osiągania przyjemności. Niektóre potrzebują więcej czasu, by móc czerpać przyjemność ze stosunku.
Gra wstępna Cię podnieca, gdyż w jej trakcie partner stymuluje najczulsze miejsca na Twoim ciele. Natomiast w trakcie stosunku sygnały z pochwy mogą być odbierane przez Ciebie jako mniej intensywne. Warto, żebyś nie skupiała się ciągle na samym odczuwaniu lub nieodczuwaniu przyjemności, bo to może prowadzić do frustracji i zaniku podniecenia. Dobrze natomiast koncentrować się na tym, co dzieje się między Tobą a partnerem, na Waszej bliskości i radości, jaką daje współżycie.
W trakcie gry wstępnej lub pieszczot dobrze, żebyś pokazywała partnerowi, co sprawia Ci największą przyjemność. On także musi poznać Ciebie i Twoje potrzeby, żeby móc sprawiać Ci jak najwięcej przyjemności.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy