Czy to normlane objawy po wzięciu tego leku?

Zaczelam od nie dawna przyjmowac lek fevarin na nerwice natrectw 50mg. Przez pierwsze 5dni lekarz kazal brac po jednej tabletce potem zwiekrzyc do 2. Przez pierwsze dni stosowania placz zwiekszony niepokoj a szostego dnia brak checi na cokolwiek placz silny bol glowy wymioty. A nastepnego dnia zero placzu bolu zastszyk energii . Czy to normalne bo zamiast sie cieszyc ze lepiej ze mna to sie martwie ze po paru dniach taki obrot sprawy. Bardzo prosze o odpowiedz.

Witam! U większości leczonych ludzi poprawa pojawia się po nieco dłuższym okresie przyjmowania leków, ale może być także szybsza poprawa. Należy kontynuować leczenie i i monitorować stan. Nie zapominajmy o psychoterapii i ew. dołączeniu stabilizatorów napędu i nastroju. Powodzenia W. Łuczkowski.