W jaki jeszcze sposób mogę leczyć moje stany?

Witam jestem na skraju wytrzalosci nikt nie jest w stanie mi pomoc chodz e chodzilam do psychiatrow wszystkie leki nie pomagaja lecz pogarszaja moj stan skutki uboczne doprowadzaja do omdlen I laduje na izbie przyjec mam tylko zomiren 0.5 trzy razy dnia od msc ale leki nadal sa bardzo silne nie jestem wstanie funkcjonowac psychiatra powiedziala ze byc moze mam uczulenia na te leki I pogarszaja moj stan . Kazala pojsc do neurologa byc moze ten moj stan ma podloze neurologiczne dlatego te leki nie pomagaja dodatkowo dozywotnie musze przyjmowac propranol 10 dwa razy dnia gdyz badanie holderem wykazalo duza tachykardie ale poprawy nie ma a biore już je 5 lat . :( schudlam 6 kilo W ciagu 6 msc :( ale badania niby ok lekka leukopemia jedynie ale lekow nie mam wszystko inne ok . Mam dwojke dzieci tak bardzo chcialabym funkcjonowac nie bac sie ze upadne zemdleje wychodzic na zakupy sama jak kiedys :( teraz to nie mozliwe jest panika :( miewam tez dziwne bole glowy pieczenia sciski czasami jest tak ze przez tydz codziennie musze jesc metafen bo bol jest silny a potem np poltora tyg letko cmi I jest ok czy faktycznie jest cos w mojej glowie wspomne ze bylam bita w glowe przez bylego meza ale przeswietlenia nic nie wskazywaly ale doglebnych badan nie mialam :(

Witam Panią,
Skuteczną i często wystarczającą formą leczenia
zaburzeń lękowych i ataków paniki jest psychoterapia.
Przyczyną zaburzeń nerwicowych są zarówno czynniki biologiczne,
jak też, a właściwie przede wszystkim, czynniki psychologiczne
oraz środowiskowe.
Zatem trudno je wyleczyć samymi środkami farmakologicznymi.
Jeżeli dolegliwości są wyjątkowo uciążliwe i utrudniają
normalne funkcjonowanie, można stosować leki psychotropowe
lub antydepresanty.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie farmakologiczne
jest leczeniem objawowym - leki nie leczą zaburzeń nerwicowych,
lęków ani ataków paniki
i nie rozwiązują problemu, jedynie tłumią objawy.
Jednak zaburzenia nerwicowe, lękowe są w pełni uleczalne na drodze
odpowiednio dopasowanej terapii.
Żeby wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ataki paniki, należy poznać
dokładnie naturę Pani problemu, dotrzeć do jego źródła
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami
oraz odzyskać spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl