Czy to oznacza zarośnięcie szwów?

Witam, córeczka w ciąży ułożona była pośladków po porodzie widoczna była delikatna asymetria czaszki po wizycie poradni wad twarzowego czaszki zrobiliśmy USG główki opis:obniżona przezierność szwu strzałkowego,zachowane jedynie ciemię przednie i tylne.Szew wieńcowy i węglowy o nieco większej przezierności.Proszę o odpowiedź czy to oznacza zarośnięcie szwów i czy czeka nas operacja dziecko ma obecnie 5 miesięcy.

Słaba przezierność nie oznacza już zarośnięcia szwów tylko np. większe zgrubienie tkankowe w tej okolicy. Na pewno w takiej sytuacji raczej bardzo ważna jest teraz częsta kontrola lekarska niż decyzja o jakiejkolwiek operacji zwłaszcza jeśli asymetria jest niewielka. Proszę w tej chwili postępować zgodnie z zaleceniami lekarza z poradni wad twarzoczaszki.