Czy to oznacza, że ciąża rozwija się nieprawidłowo?

witam! Jestem w ciąży na wczorajszej wizycie lekarz stwierdził po badaniu usg 6-7 tyg, 2 tyg temu robiłam hcg 61575 świadczył o wyższej ciąży, wczoraj po wizycie powtórzyłam hcg okazało się że spadło do 51580, czy to oznacza że ciąża rozwija się nie prawidłowo? Proszę o pomoc, bo mój lekarz dzisiaj był nie dostępony

W 6-7 tygodniu ciąży zakres stężenia beta_HCG wynosi 7650 - 229000 mIU/ml czyli taki poziom jest w normie i wahania w tym zakresie w dół czy w górę nie wskazują na patologię (w tym okresie ciąży).