Czy to są objawy stresu?

Dzień dobry. Od ponad miesiąca każdego dnia cała trzęsę się 'w srodku'. Zdarza się, że mam zawroty głowy i muszę się położyć. Martwi mnie to ponieważ non stop boli mnie głowa,czasami nie pomagają nawet tabletki przeciwbólowe. Bardzo szybko się denerwuje, nawet bez powodu. Czego to moze być przyczyną? Jakie badania powinnam wykonać? Dodam, że raczej nie są to objawy stresu lub nerwy.

Witam
Na początek proszę się zgłosić do lekarza, który będzie mógł ustalić na podstawie badań czy Pani dolegliwości mają podłoże medyczne. W sytuacji gdy lekarz uzna, że Pani objawy nie mają uzasadnienia medycznego możemy podejrzewać, że dolegliwości mogą być związane z czynnikami psychologicznymi.
Pozdrawiam