Czy to, że rzuciłam palenie może opóźniać moją miesiączkę?

Witam,

w ostatnim czasie zrezygnowałam z nałogu palenia papierosów. Nie wiem, czy te sprawy mogą być ze sobą powiązane, ale spóźnia mi się okres. Czy rzucenie palenia mogło powodować opóźnioną miesiączkę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Samo w sobie rzucenie palenia nie powinno powodować opóźnienia wystąpienia miesiączki, jednak stres związany z zaprzestaniem palenia - może.