Czy to znaczy, że już nigdy nie będę miał erekcji?

Witam mam 25l i ostatnią problem z erekcja .Penis staje ale nie jest tak twardy jak dawniej i zaraz opada jak bym nie miał już takiego czucia jak kiedyś... przeszkadza mi to w życiu sexualnym.W lutym miałem uraz miednicy stłuczenie i stluczenke kręgosłupa ale po tym czasie było ok..w ostatnim czasie przeżywam bardzo duży stres. Cały czas .boje się co to może być jeśli to jakiś uszkodzony nerw czy to znaczy że już nigdy nie będę miał ekrecji?czy to przez stres co robić?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 2 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

najlepiej udać się do urologa, aby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna problemów z erekcją. Po wykluczeniu przyczyn zdrowotnych można skorzystać z pomocy seksuologa. Problemy z erekcją czasem występują na tle nerwowym. W Pańskim przypadku nie jest to jednak tak oczywiste.

Uraz w obrębie miednicy to jedna z przyczyn zaburzeń erekcji. Urazy te związane są zazwyczaj z uszkodzeniem nerwów oraz naczyń tętniczych.

Najczęściej dochodzi do tego w wyniku wypadków komunikacyjnych, kiedy to miednica jest złamana bądź stłuczona. Wówczas uszkodzone nerwy i naczynia (przede wszystkim tętnicze) nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości krwi do penisa w celu wywołania erekcji. Więcej na ten temat przeczyta Pan w artykule: https://portal.abczdrowie.pl/urazy-a-impotencja.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty