Czy tydzień po kuracji zastrzykowej mogę wrócić do ćwiczeń na siłowni?

Witam, dwa lata temu zachorowałem na zakrzepiece. Udało mi się praktycznie rozpuścić zakrzepy, lecz około dwóch miesięcy temu pojawiły się dwie nowe skrzepliny. Biorę teraz zastrzyki Neoparin 80 mg/0,8 ml (zostało dziesięć zastrzyków), a następnie mam brać Vessel duo. Czy tydzień po kuracji zastrzykowej mogę wrócić do ćwiczeń na siłowni? Oczywiście przyjmując cały czas vessel duo. Chciałbym się również dowiedzieć jak to jest z jazdą na rowerze, czy mogę jeździć długo i robić dużo kilometrów, czy raczej wybrać jazdę rekreacyjną (20-30 kilometrów dziennie)? Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam Damian.

Lek. Michał Lenard

Po tygodniu może Pan wrócić do ćwiczeń na siłowni. Co do jazdy na rowerze, powinien się tu wypowiedzieć chirurg naczyniowy, który Pana badał i zna Pana stan kliniczny. Pozdrawiam!