Czy udać się do psychologa?

Witam mam 24 lata nie wiem czy udać się do psychologa nie radzę sobie wszystkim się przejmuję wszystko rozmyslam największy problem sprawia mi praca i to każda coś co dla kogoś jest pomyłka drobna dla mnie jest Wielka myślę o tym cały dzień w pracy potem w domu w nocy spac nie mogę nie mam chęci chodzić do pracy rozmyslan i rozbijam wszystko na cząsteczki bardzo mi ciężko nie mogę sobie z tym poradzić to nie jest normalne pomyłki się zdarzają ale ja nie umiem.sobie z tym poradzić :( zmiana praca nie wchodzi w grę bo to tak jest w każdej pracy . Co dzień boli mnie głową z przejmowania się . Nie wiem Co robić

Witam!
Z tego co Pani opisała wnioskuję, że jest Pani osobą znerwicowana, pojawił się problem depresyjny i na pewno wymaga Pani pomocy psychologa, psychoterapeuty lub psychiatry. Nie można uciekać przed problemem (zmiana pracy), Problem jest w Pani i on za Panią będzie podążał - należy go zminimalizować i usunąć!
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Z Pani relacji wnioskuję, że prawdopodobnie nie dzieli się Pani swoimi myślami, obawami, wątpliwościami...
Stres bierze się stąd, że ukrywa się emocje i nie dzieli się nimi
z Innymi.

Zachęcałabym Panią do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, w zadbaniu o swój komfort psychiczny.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Myślę, że konieczne jest poszukanie pomocy, nawet nie koniecznie psychologa, co psychoterapeuty. w trakcie terapii, będzie mogła Pani zrozumieć co leży u podłoża takiego przeżywania, a nawet wyolbrzymiania problemów. Pozwoli to panie znaleźć przyczynę takiego zachowania i przepracować ją. W trakcie terapii zawsze może Pani skierować się o pomoc do psychiatry, który przepisze Pani leki mające na celu złagodzenie Pani lęków. Co ułatwi Pani przejście przez terapię. Pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/