Czy uderzenie gorąca i dreszcze to skutek uboczny Dexavenu i Delortanu?

Witam 3 dni po odstawieniu Duomoxu dostałem mocnej wysypki i pokrzywki. Udałem się wczoraj do lekarza i dostałem zastrzyk dexavenu i tabletki delortan 1 na wieczór. Dzisiaj pobolewał mnie brzuch z rana, miałem dreszcze i uczucie gorąca/zimna na zmianę. Czy może to być efekt uboczny stosowania tych leków ? Czy to może być ciąg dalszy uczulenia na antybiotyk ? Mam przyjmować delortan 5mg czy go odpuścić ? Rano też miałem częstomocz. Teraz jest spokój. Nie chciałbym zawracać głowy lekarzowi :P

to są objawy uboczne ale też i alergii proszę stosować delortan. proszę zrobić badania na alergie wziewną i pokarmową np.ige swoiste panel mieszany wziewno-pokarmowy pokarmowy 27 alergenów.

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.