Czy w tej sytuacji mogę normalnie jeść?

Dzień dobry, jestem w trakcie leczenie kanałowego. Po pierwszej wizycie i zatruciu został założony fleczer. W następnym tygodniu mam wizytę jednakże w dniu dzisiejszym wypadł mi fleczer. Czy mogę normalnie jeść? Czy przyspieszyć wizytę? Czy mogę odczuwać ból podczas jedzenia?

Flreczer jest materiałem nieszczelnym więc jego brak nie pogorszy znacząco sytuacji. Proszę nie jeść tą stroną i jak najszybciej udać się do stomatologa. Warto znaleźć lekarza który wykonuje leczenie kakaowe pod mikroskopem na jednej wizycie bo jest to jedyna słuszna metoda leczenia. Zatruwanie zęba nie powinno być już dłużej stosowane.