Czy jest to normalne, że ból podczas drugiego zatruwania zęba jest tak.intensywny ?

Witam ! Jestem świeżo upieczona mama ktora niestety dopadł problem z zębami po ciąży :( Jestem.w trakcie leczenia kanałowego górnej 7 po lewej stronie .. niestety ząb zaczął bardzo boleć po pierwszym.zatruciu i padła decyzja o jeszcze jednym zatruciu zęba bol zęba jest naprawdę okropny nawet lekkie musniecie jezykiem jest bardzo odczuwalne co wpływ a bardzo źle na spożywanie posiłków które są bardzo ważne karmiąc .. Czy jest to normalne że ból podczas drugiego zatruwania jest tak.intensywny ? Zaznaczam że robię zęba bardzo kosztowne bo płacę mieszkając w Stokholmie u Pani dentystki aż 2 tysiące złoty za tego zęba :(

Zatruwanie zęba jest starą metodą leczenia. Nie powinno być już stosowane. Jedyną skuteczną metodą leczenia kanałowego jest leczenie w znieczuleniu pod mikroskopem na jednej wizycie. Proszę udać się do stomatologa zajmującego się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Tylko takie leczenie daje szansę na zachowanie zęba na długie lata.