Czy w tej sytuacji powinnam udać się do szpitala psychiatrycznego?

Dzień dobry, choruje od 12 roku życia na epilepsje. Uczęszczałam na terapię byłam pod kontrolą psychologa i psychiatry, również brałam leki ( nie pamiętam jakie ) . Rzuciłam terapię bo było dobrze ale myśli samobójcze powróciły i doszły do tego głosy w "głowie". Na zaś się stresuje itp. wkurza mnie wszystko co powiedzą inni. Mam ochotę się odciąć od ludzi i wszystkiego co mnie otacza . Czuje że powinnam oraz rozważam taką decyzję czy przypadkiem nie powinnam jechać do szpitala psychiatrycznego bo robi się coraz gorzej i częściej a ja poprostu nie chce kogoś skrzywdzić. Boje się sama siebie. Mam ochotę nie wychodzić z łóżka chociaż że muszę bo chodzę jeszcze do szkoły. Czy powinnam udać się do szpitala psychiatrycznego? Czy najpierw do psychiatry?
KOBIETA, 18 LAT 1 tygodni temu

Witam.

Szanowna Pani. porzuciła Pani terapię, przestała brać leki czyli przerwała Pani proces leczenia Pojawił się u Pani prawdopodobnie epizod psychotyczny, który może być dla Pani dość groźny w skutkach. Należy natyhmist podjąć leczenie specjalistyczne u lekarza psychiatry oraz psychoterapię, która pomoże Pani zbudować właściwe poczucie własnej wartości i wiary w siebie.

Życzę owocnego leczenia. Serdeczności