Czy zostanę skierowana do szpitala psychiatrycznego?

Witam. Pare lat temu się okaleczałam. Dwa dni temu rozcięłam rękę lecz rana wyszła dość głęboka rozchodząca się na boki. Przyjmuje poooeracyjnie zastrzyki z heparyną. Krwawienie jest dość duże i nie ustepuje. Czy przy zgłoszeniu się do szpitala mogę zostać skierowana do szpitala psychiatrycznego? Zaznaczę ze jestem pełnoletnia i leczę się farmakologicznie u psychiatry
KOBIETA, 20 LAT 6 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

dziękujemy za zaufanie i zadanie pytania na naszej stronie.

Z treści pytania możemy wywnioskować, że rozcięcie ręki w ostatnim czasie było wypadkiem, a nie celowym działaniem. Wobec tego nie powinna się Pani obawiać skierowania do szpitala psychiatrycznego, szczególnie, jeśli jest Pani pod opieką specjalisty.

Radzimy oczywiście, by udać się jak najszybciej do placówki medycznej, ponieważ nieustępujące krwawienie jest niepokojącym objawem.

Jeśli chciałaby Pani wiedzieć więcej o możliwościach radzenia sobie w kryzysie, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem:

https://portal.abczdrowie.pl/depresja-mysli-samobojcze-kryzys-psychiczny-gdzie-szukac-bezplatnej-pomocy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.