Diagnoza u męża po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Dzień dobry moim problemem jest mąż właśnie dzisiaj wyszedł ze szpitala psychiatrycznego w Prabutach diagnoza dystymia-F34.1 osobowość dyssocjalna F60.2 ZZA-F10.2 Czytajac diagnoze jestem przerażona i jednoczesnie zagubiona nie wiem co mam robic mąż kilka razy zrobił mi krzywdę ostatni raz w lipcu wówczas założyłam niebieską kartę jednocześnie toczy się postępowanie karne w rodzinie męża występuje choroba psychczna a ja mam wrażenie że jest on w dwóch osobach czasami nie wie co robi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wskazane przez Panią objawy opisują osobowość dysocjacyjną . Pani mąż powinien pozostawać pod opieką psychiatryczną i kontynuować leczenie. Proszę skonsultować się z psychiatrą prowadzącym Pani męża, który opisze dokładnie chorobę męża i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.