Znęcanie się psychiczne męża nad żoną

moj maz codziennie wyzywa mnie od najgorszych,potem przeprasza i piec minut pozniej robi to samo.Kiedys przez dlugi okres bil mnie i robil to przy dzieciach.Wyzywa mnie tez przy nich.Moje zycie to pieklo i jak mam sie z tego uwolnic bo nie mam juz sily zyc

Witam. Należy wezwać Policję i oni założą tzw Niebieską Kartę, która dotyczy przemocy. Jest to bardzo przydatny dokument, w przeróżnych sytuacjach może być pomocny, np kiedy zechce pani odejść od męża, czy dostawać alimenty, czy przy rozwodzie i orzekaniu o winie. Ponadto pokazuje pani tym- wzywając policję, że nie jest bezkarny a pani bezradna. Mocno zachęcam do kontaktu ze specjalistą od przemocy.
Ma pani szansę żyć całkowicie inaczej, od pani tylko zależy czy sięgnie po to.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza