Gdzie możemy się zgłosić będąc ofiarami przemocy domowej?

Witam. Mieszkam z mężem i z córką 25lat mąż znęcać się nad nami psychicznie nie mamy gdzie mieszkać obie cierpimy na depresję jesteśmy zależne finansowo od niego . Do kąd mam się zgłosić o pomoc

Szanowna Pani, dziękuję za Pani wiadomość. Sugerowałabym pilny kontakt z najbliższym Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, zarówno w celu otrzymania pomocy psychologicznej, socjalnej jak i prawnej. Jeżeli spotyka się Pani, bądź też córka z przemocą ze strony męża należy założyć Niebieską Kartę. Możemy Pani tego dokonać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej lub na Policji. Pozdrawiam