Czy w tym wieku są możliwe zabiegi na usunięcie rozstępów na nogach?

Córka ma 16 lat, ma od ponad roku problem z roztępami na przede wszystkim na nogach. Czy w tym wieku są zabiegi na usunięcie rozstępów. Stosowała różnych kremów ale bez rezultatów. Proszę o poradę

Dzień dobry, tak można usunąć w tym wieku rozstępy i im te rozstępy są świeższe tym rezultat zabiegowy jest lepszy i szybszy do osiągnięcia. Kremy na rozstępy nie przyniosą żadnych efektów, szkoda wydawać na nie pieniądze.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczynska

FLAWLESS SKIN