Czy wizyta u psychologa pomoże pokonać nieśmiałość?

mężczyzna 30 lat ma taki proglem że nie uprawiałem seksu i wogule jestem nie smiały do kobiet i chciałbym się zapytać cz wizyta u psychologa może jakoś pomóc a tymbaadziej u seksuologa

Tak. Zarówno psycholog, jak też seksuolog (a najlepiej udać się do specjalisty psychologa-seksuologa) pomogą w tym problemie. Pozdrawiam

Dzień dobry! Nieśmiałość to raczej kwestia psychologiczna, więc warto udać się do psychologa. Brak kontaktów seksualnych jest raczej pochodną nieśmiałości, a nie przyczyną, chyba że jest coś, o czym Pani nie napisał, wtedy seksuolog też będzie dobrym adresem.