Czy włosy odrastające na zakolach ściemnieją?

Mam 20 lat, włosy na zakolach odrastają mi chodź są jasne - czy włosy ściemnieją mi z czasem? Także pojawiły mi się białe plamki na skórze głowy. Mam łupież, chodź stosuję preparat, a także specjalistyczny szampon - czy są to dobre preparaty? Dermatolog stwierdził, że mam geste włosy. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Proszę o odpowiedź, dziekuję.

20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Preparaty o które Pan pyta są dobre, jednak mają określone wskazania do stosowania, a czy występują one u Pana trudno mi bez badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu powiedzieć. Na pewno wyjaśnienia wymagają pojawiające się zmiany skórne na skórze głowy, gdyż bardzo prawdopodobne że one odpowiadają za wypadanie włosów.
Jeżeli chodzi o odrastające włosy, to trudno mi powiedzieć, ale zazwyczaj włosy ciemnieją. Oprócz stosowanych preparatów warto zwrócić uwagę czy prawidłowo pielęgnuje Pan swoje włosy. Wiele informacji na ten temat znajdzie Pan w naszym portalu.
Zachęcam do ponownej wizyty u dermatologa.
Pozdrawiam