Czy wodnista wydzielina z piersi może oznaczać ciążę?

Witam. Ostatni raz współżyłam 22.07 od tego czasu normalnie mam miesiaczke ale albo się spóźnia 2 dni albo tak jak teraz jest 5 dni za wcześnie. Z piersi wydziela mi się wodnista wydzielina i bardzo mocno bolą mnie jajniki najbardziej lewy. Robiłam już 5 testów ciążowych i każdy wyszedl negatywnie..czy mogę być w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Niesadze. Opis wskazuje na zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do endokrynologa lub ginekologa