Czy wraz z Izotekiem można zażywać witaminę pp?

Witam. Bardzo chciałbym się dowiedzieć czy wraz z Izotekiem można zażywać witaminę pp? Dodam że dawka izoteku to 20mg, a kuracja trwa już 4 miesiące. Witamine pp brałem przed kuracja izotekiem i pamiętam ze dobrze działała na rumień.

Witam Pana,

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, który zna obecnie najlepiej stan Pana zdrowia i skóry. Nie rekomenduje suplementacji na własną rękę. Lekarz podczas kuracji Izotekiem powinien wiedzieć o wszelkich innych preparatach jakie Pan chciałby przyjmować.

Pozdrawiam