Czy wynik glukozy na czczo jest wskazaniem do hipoglikemii?

Witam, jestem po teście obciążenia glukoza 75 mg. Wynik nadczczo 75, po godzinie 127, a po dwóch 115. Moja Pani ginekolog stwierdziła, że mam nietolerancje glukozy, ale sama już nie wiem co o tym myśleć bo normy jakie znalazłam na portalach są całkiem inne niż mi powiedziano. Ponadto nie wiem czy wynik nadczczo nie jest wskazaniem do hipoglikemii. Proszę o odpowiedź.

Witam,

Wynik testu OGTT z 75 g glukozy jest jak najbardziej prawidłowy. Nie ma podstaw do niepokoju. Na pewno nie ma Pani nietolerancji glukozy (biorąc pod uwagę wyniki, które Pani podała - są one jak najbardziej prawidłowe., jak u przeciętnej zdrowej osoby.