Czy wyniki moich badań są w normie?

Mam 20 lat. Przez ostatnie dwa tygodnie mój żołądek w ogóle nie pracował, co zjadłam zaraz zwracałam. Na dzień dzisiejszy jest o wiele lepiej. Pani Doktor kazała mi zrobić ogólne badanie moczu oraz z krwi. Oto wyniki :WBC 9.42 , RBC 4.86 , HGB 13.9 , HCT 42.3 , MCV 87.0 MCH 28.6 MCHC 32.9 , RDW-SD 40.9 ,RDW-CV 13.3 , PLT 328 , PDW - 14.2 ,MPV 11.0 , P-LCR 34.6 , PCT 0.36 Natomiast wyniki z moczu rysują się tak. Ciężar właściwy 1030 Białko 3.3 Cukier( -)reszta również. Krwinki białe 2-4 Składniki mineralne - bakterie. Czy wszystko jest w porządku ?
20 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wynik morfologii krwi jest prawidłowy. Niepokojąca jest natomiast obecność białka w moczu.  Obecność bakterii spowodowana może być niewłaściwym pobraniem (i zanieczyszczeniem próbki). Liczba leukocytów w osadzie moczu mieści się w granicach normy.

Możliwe, że dolegliwości spowodowane były infekcją przewodu pokarmowego, która obecnie ustępuje. Koniecznie należy jednak powtórzyć badanie ogólne moczu, celem weryfikacji obecności białka. Z wynikami badań powinna wybrać się Pani do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.