Czy wyniki pomiaru BPD są właściwe?

Witam W 22 tc wg lekarza a dokładnie wg OM 21 (2) tc usg wykazało bpd na 20 (3) hc na 21(5) fl na 22 (2) abd na 21(5) i jakieś pup(co to?) na 21(3) ptp na 25 kwietnia wg OM 26 kwietnia. Lekarz stwierdził ze nie jest źle oby tak dalej ... czy pomiary napewno są w porządku czy bpd nie jest za małe?

Interpretacja wyniku badania usg płodu jest w gestii lekarza wykonującego badanie/ lekarza prowadzącego ciążę-ma dostęp do całej dokumentacji ciąży.