Czy zmęczenie jest wywołane chorobą tarczycy?

Witam od kilku dni czuje się taka osłabiona bez sił cały czas bym mogła spać na nic nie mam siły od 3 dni boli mnie głowa biorę leki na tarczycę mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 100 czy te objawy mogą być. Od tarczycy
KOBIETA, 29 LAT 9 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

niedoczynność tarczycy może prowadzić do wielu objawów, takich jak zmęczenie, osłabienie, senność, bóle głowy, problemy z koncentracją, a także inne symptomy, które mogą wpływać na codzienne funkcjonowanie.

W przypadku odczuwania tych objawów zalecamy skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym leczenie tarczycy, aby ocenić sytuację, skorygować dawkę leków, jeśli to konieczne, i podjąć odpowiednie działania w celu poprawy Pani samopoczucia. W między czasie może Pani przyjmować środki przeciwbólowe, zgodnie z ich przeznaczeniem.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/niedoczynnosc-tarczycy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.