Czy zmiana mleka podawanego niemowlakowi może być powodem jego rozdrażnienia?

Posiadam 8 tygodniowe niemowlę, zmieniliśmy mleko kilka razy po konsultacjach z lekarzem. Obecnie jesteśmy na nutramigen LGG, dziecko nadal jest niespokojne, nie potrafi spać, po 10 min budzi się z krzykiem, porusza ustami i językiem jakby miało zgagę, ma kłopoty z wypróżnieniem/ zatwardzenie. Potrafi przeć stolec całą noc. Dziecko jest nerwowe i rozdrażnione, niewyspane, wciąż się kurczy. Jest noszone na fasolkę, na brzuchu, kładzione na boki. Stosujemy biogaje oraz Sab simplex nic nie pomaga.

należy skonsultować się z pediatrą, który po zbadaniu dziecka ustali przyczynę, może być konieczne wykonanie dodatkowych badań np usg pozdrawiam