Czy zmiany po świerzbie miną same?

Witam, jestem po leczeniu bardzo dlugotrwalego swierzbu. Moje cialo jest cale poorane norkami swierzbowcow napelnionymi kalem, co daje przebarwienia Wyglada jakby bylo poorane przez korniki. Skora jest cala w tych przebarwieniach. Czy znikna samoistnie przebarwienia i norki czy potrzebna bedzie terapia? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć