Czy zmiany te są nieodwracalne i świadczą o utrwalonych ubytkach neurologicznych?

Witam, na początku lutego u mojego męża (45 lat) wystąpił krwotok mózgowy do półkul, podkomorowy-samoistny krwotok śródmózgowy w prawej okolicy czołowej. Po 3 miesiącach w badaniu TK stwierdzono m.in.- "izo-hypodensyjny obszar w płacie czołowym z dyskretnie zaznaczonym hyperdensyjnym rąbkiem na jego obwodzie-resorbujący się krwiak śródmózgowy z nieznacznie uciśniętym rogiem czołowym komory bocznej prawej. Czy zmiany te są nieodwracalne i czy świadczą o utrwalonych ubytkach neurologicznych? Dodam, że obserwuję u męża zmiany zachowania, zwłaszcza w zakresie emocji i pamięci swieżej.

Ubytki neurologiczne można obserwować w badaniu neurologicznym, kontrola kliniczna stanu Pacjenta! Objawy, niedowład, zaburzenia świadomości, mowy , kontrola ciśnienia, pulsu, parametrów krwi, wydolności! Najważniejszy kontakt z Neurologami leczącymi, Korelacja obrazu TK z poprzednimi, pewnie stopniowa organizacja ogniska krwotocznego Dalsza rehabilitacja Pozdrawiam !