Czy zmiany wykryte w RM głowy są związane z tętniakiem?

Witam mam pytanie. Rok temu w rezonansie glowy wyszły mi drobne rozsiane ogniska w istocie bialej. W związku utrzymujacych się boli glowy ponowili rezonans i ogniska się powiększyły obecnie maja 5 mm w obu istotach białych. Jednocześnie nie można określić przyczynę, czy obraz zmian przemawia za etiologia naczyniopochodna czy też nie. Dodam że wykryto umnie tetniaka prawej tetnicy szyjnej wew. 3*4 mm. Obecnie nadal utrzymują się bóle i zawroty glowy. Dretwienie prawej ręki i nogi. W związku tym moje pytanie czy jest możliwe że te zmiany ogniskowe są związane z obecnym tetniakiem czy przypisać to innej chorobie pozdrawiam

Opis MRI do interpretacji klinicznej! : " w rezonansie glowy wyszły mi drobne rozsiane ogniska w istocie bialej. W związku utrzymujacych się boli glowy ponowili rezonans i ogniska się powiększyły obecnie maja 5 mm w obu istotach białych. Jednocześnie nie można określić przyczynę, czy obraz zmian przemawia za etiologia naczyniopochodna "
Jakie inne schorzenia? objawy, leki ??
Ważny stan obecny pacjenta... problemy, stresy, Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki... Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam