Czym mogą być spowodowane częste krwotoki z nosa?

Witam Mam przerost małżowin nosowych, bole glowy, krwotoki z nosa i chrapie. Lekarz laryngolog wciaz przepisuje rozne masci i spraye do nosa, przeciw krwawieniu jednak zauważyłam ze czesciej mam krwotoki z nosa. Czym moze to byc spowodowane? Czy brac nadal te leki? Zmieniam lekarza laryngologa, ale do tego czasu nie wiem czy brać te leki czy nie? Pozdrawiam

Ciśnienie krwi, nadwaga, bezdechy, zażywane leki ???

Jaki stan ogólny,? jak ciśnienie krwi, Jakie inne leki ??. Do obejrzenia Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog,