Czym może być narośl w miejscach intymnych?

Witam posiadam w okolicach intymnych pewną narośl, byłam u ginekolog powiedział mi że mogę to usunąć jako zabieg,albo mąż m i związał na supełek moim włosem i to samo uschnie. Tak zrobiłam tylko że to teraz zsiniało i mnie boli, czy dobrze zrobiłam i czy tak ma być??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest jak najszybsza ponowna wizyta u lekarza ginekologa