Narośl na dziąśle a wstawienie protezy

mam pod językiem narośla na dziąśle pod siekaczami. Mam usuniętą prawą 1dolną i chcę wstawić protezę.Czy mogę to zrobić bez usuwania tych narośli [są nieduże]

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

lepiej skorygować dziąsło - to drobny zabieg a proteza będzie dokładniej przylegać
proszę ustalić to z protetykiem -
chyba że zmiana jest poza zasięgiem protezy
jeśli będzie konieczny zabieg proszę zrobić to u stomatologa periodontologa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Aby był Pan zadowolony z nowej protezy oraz aby jej użytkowanie nie sprawiało Panu kłopotów powinien Pan usunąć narośl. Proszę zgłosić się do protetyka, który będzie wykonywał protezę - skieruje Pana do chirurga, który przygotuje błonę śluzową do protezowania.