Czym spowodowane jest drżenie ciała?

Czym spowodowane jest drżenie ciała? Od czasu do czasu w sytuacjach bardzo stresujących pojawiało sie u mnie drżenie całego ciała, ale ostatnio to sie nasiliło. Jestem w 39 tygodniu ciazy i teraz nawet nie będąc zdererowana mam niekontrolowane drżenie ciała, przyspieszony rytm serca a czasem lekko podwyższone ciśnienie. Czuje ogólnie napięcie mięśniowe. Od niedawna nie biorę leków na depresje (cital), jednak odstawianie leków było pod opieka psychiatry. Czym takie drżenie moze byc spowodowane?

Witam
Możliwe, że Pani drżenie ciała
spowodowane jest przeżywanym stresem,
odstawianiem leków.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, może to być spowodowane odstawieniem leku - nie ważne, że pod opieką psychiatry. Może być spowodowane stresem z tym związanym i jeszcze kilkoma innymi czynnikami. Powinna Pani moim zadniem zgłosić się z tym do PSYCHOTERAPEUTY.
Pozdrawiam i dosiego roku!